O Nas Wesela Warszawa, catering Warszawa, Komunie Warszawa, Chrzciny Warszawa

Jesteśmy firmą, która sukces swój zawdzięcza świetne wyszkolonej kadrze. To ludzie budują nasz kapitał, który przejawia się zawsze profesjonalną obsługą oraz znakomitymi specjałami kuchni całego ŚWIATA.

Początek firmy to lata dziewięćdziesiąte. Od samego początku stawialiśmy sobie jak najwyższe cele.
Naszą pasją jest organizacja: wesel, chrzcin, komunii oraz profesjonalny catering. Wesela Warszawa, Chrzciny Warszawa, Komunie Warszawa, catering Warszawa.

W pełni profesjonalna obsługa, zadowolenie naszych klientów, dość szybko zaowocowało uznaniem na rynku oraz dynamicznym rozwojem firmy.
Stopniowo z biegiem czasu zaczęliśmy poszerzać horyzonty w wachlarzu usług oferowanych przez Grupę Complexbar Catering Warszawa.

Obecnie zgodnie z dewizą firmy Kompleksowo Realizujemy Marzenia, nie boimy się żadnych wyzwań, wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klienta jesteśmy twórczy i kreatywni.


Posiadamy trzy główne Marki Roberto Catering , Centrum bankietowe Roberto oraz Roberto Bistro.

Każda z nich posiada określony zakres działalności, dodatkowym atutem jest umiejętność łączenia doświadczeń całego naszego zespołu w jedną dobrze ze sobą współgrającą całość.

Nasza firma mieści się w Warszawie na Zielonym Ursynowie blisko stacji Metra Stokłosy, a jeżeli myślą Państwo o cateringu dojedziemy do każdego zakątka w całej Polsce.

Oceń nas sam i skorzystaj z Grupy Complexbar: Roberto Catering, Centrum Bankietowe Roberto. Wesela Warszawa, Komunie Warszawa, Chrzciny Warszawa, catering, catering Warszawa

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w naszym Centrum Bankietowym Roberto po wcześniejszym uzgodnieniu dogodnego dla Państwa terminu.


2009, Grupa ComplexbarMediaConsulting.pl